Inwestycja budowlana polegająca na budowie osiedla mieszkaniowego w zabudowie szeregowej jednorodzinnej. W ramach inwestycji budowane są domy szeregowe według dwóch projektów architektonicznych.

Jeden uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania, drugi natomiast nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

2 budynki
tego projektu

4lokale

EMILKa

Projekt domu Emilka segment środkowy szeregówka to ciekawa propozycja dla osób posiadających wąską działkę, co jest szczególnie istotne, gdy nie można pozwolić sobie na budynek o dużych wymiarach.

Projekt Emilka segment środkowy szeregówka to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. W projekcie na parterze nie została uwzględniona łazienka, jednak architekt przewidział ją na poddaszu. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

opis
parteru
POWIERZCHNIA
PARTERU
OD 42,1 M2
liczba
pokoi
1
teren
zielony
z tarasem
miejsce
parkingowe
tak
opis
poddasze
POWIERZCHNIA
I PIĘTRA
OD 35,30 M2
LICZBA
POKOI
3
FUNKCJONALNY
BALKON
+ TEREN ZIELONY
mIEJSCE
PARKINGOWE
Tak

2 budynki
tego projektu

4 lokale

Erwin

Dom cechuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy bliźniaczej.

 Posiada garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Erwin segment skrajny lewy szeregówka to dom piętrowy, dzięki czemu metraż domu nie jest ograniczony wielkością działki. Dodatkowo jest możliwość zaadaptowania poddasza, a dodatkowy metraż możemy wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Projekt przewiduje jedną toaletę na parterze oraz jedną komfortową łazienkę na piętrze. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Erwin segment skrajny lewy szeregówka nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

opis
parteru
POWIERZCHNIA
PARTERU
OD 66,20 M2
liczba
pokoi
1
teren
zielony
z tarasem
miejsce
parkingowe
garaż
OPIS
PODdasze
POWIERZCHNIA
I PIĘTRA
OD 57,90 M2
LICZBA
POKOI
3
FUNKCJONALNY
BALKON
+ TEREN ZIELONY
mIEJSCE
PARKINGOWE
Tak

ZAMIESZKAJ Z NAMI!
SKONTAKTUJ SIĘ I ZAPYTAJ O CO TYLKO CHCESZ!

SKONTAKTUJ SIĘ

59-900 Zgorzelec

ul. Boh.2A.W.P. 14J/1

tel. +48 75 77 51 555

kom. 509 663 630 

biuro@budotech.eu